„Nie mieliśmy bezpośredniej inspiracji odnośnie tego teledysku, sam w sobie numer nam ją podsunął” – mówi operator www.blacksunstudio.pl – Szymon Chałupka

Dlaczego by nie spróbować związać dwie główne postacie linami, łańcuchami i posadzić ich poprostu na krześle? Wynieśliśmy z doświadczenia że nie łatwo jest grać przy użyciu tylko swojej twarzy – a jednak chłopaki sobie doskonale poradzili – stworzyliśmy klimat minimalizmu wzbogacony prostym oświetleniem które przyniosło nam przewidziany wcześniej efekt. Naturalne oświetlenie w studio, delikatnie ciemne – jednak pokazujące to co chcieliśmy.

Czy produkcja tego teledysku była prosta? Nie. Ona nigdy nie jest prosta. Potrzebowaliśmy rekwizytów i czasu, by odpowiednio dopasować oświetlenie pod osobę, dostosować studio do jazdy kamerowej – to wszystko zjadło nam czas. Nie chcemy robić już prostych rzeczy, bo One nie spełniają naszych ambicji. Dzięki temu – otrzymaliśmy sceny nagrywane przy różnych trzech warunkach – sztucznym oświetleniu, burzy i deszczu, wieczornych scenach na górze w Bielsku Białej.

Jak wyszło? Niezapomniane telefony wszystkich uczestników i samego artysty – Jakub „Wnęku” Wnęk – to właśnie te momenty które zapamiętamy by tworzyć jeszcze silniejszą ekipę do tworzenia naszych teledysków.

Czy ten klip wyszedł dobrze? Nie nam oceniać – nasze poglądy są zawsze naszymi poglądami, których nie ujawniamy w wolną opinię – ale pamiętajcie że nigdy nie zrobilibyśmy i wydali czegoś – co nie podobało by się nam, może to dlatego cenimy sobie tak naszą pracę? 🙂